شرکت فراز دانه آوند

خدمات

خدمات مجموعه فراز دانه آوند

مشاوره و پرورش طیور

قبل از جوجه ریزی:

برای بهتر انجام شدن فرایند جوجه‌ریزی ابتدا ارتباط با مرغدار قبل از جوجه ریزی انجام شده و انواع محصولات معرفی می­ شوند و تفاوت­های محصولات و نتایج بدست آمده در صورت انتخاب محصول مورد نظر بیان می شوند.
بعد از راهنمایی های انجام شده، انتخاب محصول مناسبص ورت می پذیرد که با نحوه مدیریت و شرایط سالن همخوانی داشته باشد .

همچنین چک کردن نور، دما و رطوبت سالن با همکاری مرغدار محترم انجام می ­شود. همچنین برای حاصل شدن نتیجه ­ای بهتر، حداکثر تراکم گله و میزان جوجه ریزی با توجه به ابعاد سالن تخمین زده می ­شود.

برای تنظیم دقیق­ تر میزان نمک جیره غذایی که به همراه کنسانتره استفاده می­ شود، پیشنهاد می ­شود که آب مرغداری به آزمایشگاه ارسال شود و املاح آب و سختی آب اندازه ­گیری شود تا در صورت بالا بودن سختی و املاح آب راهکارهای لازمه ارائه شود.

بعد از جوجه ریزی:

ارائه جداول دقیق برای نژادهای مختلف با توجه به وزن و خوراک مصرفی گله که میزان ساخت دان روزانه به ازای هر پرنده تخمین زده شود. همچنین جیره ­های غدایی (میزان مصرف کنسانتره، ذرت، سویا، روغن، نمک، کربنات) با استفاده از نرم افزارهای مختلف جیره نویسی از جمله UFFDA با توجه به وزن گله، خوراک مصرفی گله و نوع محصول و همچنین تنوع مواد اولیه موجود در انبار طی دوره پرورش تنظیم می ­شود. به دنبال آن، چک کردن وزن، خوراک و ضریب تبدیل غذایی گله به صورت هفتگی توسط مشاورین تغذیه انجام می­ شود و در صورت مواجه شدن مرغدار با عدم کنترل تهویه و یا ایجاد مشکل در تنظیم تهویه سالن و یا بروز بیماری، تغییر جیره ­های غذایی انجام می ­شود.

از دیگر خدمات بخش فنی می ­توان به تنظیم ساعات خاموشی گله با توجه به شرایط منطقه، وزن و خوراک گله و نوع محصول مورد استفاده و همچنین ارائه راهکارهای مناسب برای بهبود ضریب تبدیل غذایی اشاره کرد.

مشاوره و پرورش دام

شناخت و ارزشیابی مواد غذایی و همچنین تشخیص نیازمندیهای دام دو عامل مهم در جهت تامین حداکثر تولید با هزینه کم بوده و در مدیریت صحیح یک واحد دامداری از اولویت خاصی برخودار است. همچنین، کارشناسان علم تغذیه علاوه بر خوراک های طبیعی جهت تکمیل جیره های غذایی به آن ها مواد افزودنی مانند انواع ویتامین ها، مواد معدنی و اسیدهای آمینه ضروری را اضافه می کنند.
اعضای دپارتمان تخصصی دام شرکت فراز دانه آوند متشکل از متخصصین تغذیه می باشد که صرفاً در زمینه مشاوره به دامداران مصرف کننده خوراک دام فعالیت می کنند. این بخش با تجربه بالا در زمینه فرمولاسیون خوراک نقش موثری در ارتقای سطح کیفی و کمی صنعت دامپروری داشته است. این شرکت مفتخر است علاوه بر مشاوره به واحد تولید کننده خوراک، از خریداران محصولات آن شرکت نیز پشتیبانی نموده و پاسخگوی مسائل و سوالات آنان نیز می باشد.
خرید از مجموعه فرازدانه آوند به شما امکان بهره مندی از مشاوره های تخصصی در زمینه تامین انواع خوراک دام و کنسانتره های دامی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت را می دهد. این مجموعه باور دارد که موفقیت در عرصه صنعت دامپروری در گرو به اشتراک گذاردن تجربیات و بررسی بازارهای مربوطه می باشد. تلاش گروه ما نیز همواره بر کاهش هزینه های تولید و افزایش راندمان واحدهای پرورش بوده و برای نیل به این هدف از همکاری کادر علمی قوی و متخصصین مجرب در بخش خدمات پس از فروش بهره گرفته ایم.

مشاوره و پرورش اسب

تغذیه اسب:

سیستم‌های استاندارد غذایی مختلفی برای اسب وجود دارد. انرژی و مواد مغذی مورد نیاز برای نگهداری، رشد، تولید مثل، آبستنی، شیردهی و فعالیت ورزشی باید تامین ‌شود. میزان احتیاجات نگهداری اسب به وزن بدن بستگی دارد و دستورالعمل‌هایی برای تأمین انرژی و مواد مغذی اسب‌ها در سطوح مختلف فعالیت بدنی وجود دارد به طوری که فعالیت ورزشی عاملی مؤثر بر میزان دریافت انرژی در اسب‌ها می-باشد. کربوهیدرات‌ها، چربی‌ها و اسیدهای چرب، منابع اصلی تأمین انرژی برای اسب‌ می‌باشند. نوع مواد خوراکی، تکنیک‌های فرآوری خوراک، برنامه خوراک‌دهی و استفاده از مکمل‌های چربی در جیره غذایی اسب اهمیت زیادی دارند. با برآورد انرژی و ترکیبات مواد مغذی خوراک، و نیازهای غذایی اسب‌ها؛ و براساس منابع خوراکی قابل دسترس؛ جیره‌‌های غذایی متوازن، اقتصادی و متناسب با فعالیت بدنی و شرایط اسب نوشته می‌شود.

خدمات ارایه شده توسط بخش فنی اسب:

اعضای دپارتمان تخصصی اسب “شرکت فراز دانه آوند”، در رشته تغذیه اسب تخصص داشته و خدمات مشاوره تخصصی ارایه می‌دهند. این بخش با تجربه بالا در زمینه فرمولاسیون خوراک، نقش موثری در ارتقای سطح کیفی و کمی صنعت پرورش اسب داشته است.
این شرکت مفتخر است علاوه بر مشاوره به واحد تولید کننده خوراک، از خریداران محصولات شرکت فرازدانه آوند نیز پشتیبانی نموده و پاسخگوی مسائل و سوالات آنان نیز می باشد. خرید از مجموعه “فرازدانه آوند” به شما امکان بهره‌مندی از انواع خوراک آجیلی اسب و مکمل‌های معدنی، ویتامینه و درمانی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت را می‌دهد. این مجموعه باور دارد که موفقیت در عرصه صنعت اسب در گرو به اشتراک گذاردن تجربیات و بررسی بازارهای مربوطه می‌باشد.
دپارتمان تخصصی اسب برای کاهش هزینه‌های تولید و افزایش توانمندی اسب‌ها در مسابقات و جشنواره‌های زیبایی همواره تلاش می‌نماید، و برای نیل به این هدف از همکاری کادر علمی قوی و متخصصین مجرب در بخش خدمات پس از فروش بهره گرفته‌ایم.

تماس جهت مشاوره:

دکتر احمد قربانی ۰۹۱۱۳۳۵۰۳۸۸
دکتر محبوب محمدی ۰۹۹۱۲۷۰۲۵۵۴
جهت اطلاع از شماره تلفن های شرکت و اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با فرازدانه مراجعه فرمائید.

مشاوره و پرورش آبزیان

به زودی …

مشاوره و پرورش پرندگان زینتی

به زودی …

فرم مشاوره رایگان

اطلاعات شخصی