درباره فراز دانه آوند

شرکت فراز دانه آوند یکی از معتبرترین تولیدکنندگان صنعت خوراک دام و طیور است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ با بهره گیری از متخصصین و اساتید دانشگاهی آغاز نمود و از همان ابتدا با هدف تولید محصولات با کیفیت در سطح جهانی و تلاش در جهت ارتقاء سطح دانش فنی تولید، توانسته است محصولاتی را به بازار معرفی کند.

کارخانه فراز دانه آوند به متراژ ۱۵۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی خرمدشت واقع در شهرستان تاکستان می باشد که مجهز به مدرن ترین ماشین آلات تولید کنسانتره، مکمل دام و طیور و همچنین خط تولید پلت دان آماده می باشد که کلیه پروسه تولید، نگهداری، تضمین کیفیت و سایر امور مربوطه به تولید محصولات شرکت زیر نظر متخصصان مجرب تغذیه دام و طیور کشور صورت می پذیرد.

جوایز صنعت

شرکت فراز دانه آوند در راستای بالا بردن اعتماد در میان مشتریان خود، همواره در حفظ و بهبود کیفیت محصولات تلاش کرده، تا آنجا که موفق به اخذ گواهی‌نامه‌های معتبر ISO9001 و ISO22000 که نشان‌دهنده کیفیت فرایندهای جاری در شرکت و مدیریت صحیح منابع و همچنین تضمین عدم وجود هر نوع آلودگی در محصولات تولیدی این شرکت است، شده است.

علاوه بر این در مسیر دسترسی به تولیدات کاملا بهداشتی موفق به اخذ گواهی GMP جهانی که نشان‌دهنده رعایت تمامی موارد مربوط به ایمنی تولید است، نائل گردید.