محصولات فراز دانه آوند

محصولات طیوری

محصولات دامی

محصولات دام

محصولات اسبی

محصولات اسب

محصولات آبزیان

محصولات پرندگان زینتی

محصولات پرندگان زینتی

مشاهده همه محصولات

چرا محصولات فراز دانه آوند؟!

کیفیت عالی

با روند جهانی شدن اقتصاد و تشکیل زنجیره های اقتصادی به هم پیوسته در تمامی عرصه های تولید از جمله خوراک دام و طیور، ضرورت دستیابی به اصول کلی و جامع ناظر بر تولید در عرصه جهانی به امری مهم بدل شده است، در سالهای اخیر کیفیت خوراک دام و طیور بطور جدی مورد توجه قرار گرفته است هدف از این مباحث استاندارد سازی کیفیت خوراک دام و طیور بوده که در ایمنی غذای انسان نقش اساسی دارد.

در همین راستا شرکت فراز دانه آوند با کنترل کیفی دقیق باعث افزایش کیفیت غذای دام و طیور و کاهش عوامل بیماریزا و به دنبال آن افزایش کیفیت غذای انسان ها می شود.
عملکرد صحیح تولید در برگیرنده اصولی است که مقدمه ای برای تضمین کیفیت و سلامت محصول در تمامی عرصه های تولید است که نیازمندیهای بهداشت و سلامت را برای تمامی زنجیره مواد غذایی اعم از مواد اولیه و افزودنیها و محصول نهایی مشخص کهرده است.

شرکت فراز دانه آوند بر اساس همین اصول و برای عبور از دروازه‌های جهانی و منطقه‌ای و و رقابت در بازارتجارت داخلی و خارجی، اقدام به پیاده‌سازی تمامی موارد عنوان شده در استانداردهای بین‌المللی مطرح در صنعت دام و طیور نمود و ماحصل این اقدامات، دریافت استانداردهای داخلی و بین‌المللی، گواهینامه‌ها و جوایزی از جمله GMP ، HACCP است که نشان دهنده رعایت این اصول را در تمامی مراحل تولید، انبارداری، جابجایی، حمل‌ونقل، فروش خوراک آماده، مواداولیه خوراک، پیش‌مخلوط‌ها، افزودنیها و مکمل‌ها است که این خود سندی است بر اینکه ما با کنترل کیفی دقیق باعث افزایش کیفیت غذای دام و طیور و کاهش عوامل بیماریزا و به دنبال آن افزایش کیفیت غذای انسان ها می‌شویم

واحد کنترل کیفیت یک بخش مهم در تمام کارخانجات صنعتی و بخصوص صنایع غذایی و صنایع خوراک دام و طیور می باشد که وظیفه آن از ابتدای ورود مواد اولیه و حتی قبل از خرید مواد اولیه شروع و نهایتاً تا خروج محصول از کارخانه ادامه دارد و کیفیت محصول با فرض تکنولوژی مناسب و پرسنل ماهر مستقیماً وابسته به این قسمت می باشد و بدون داشتن بخش قوی کنترل کیفیت، عملاً مرغوبیت کالا غیرممکن است.

واحد کنترل کیفیت کارخانه خوراک دام و طیور فراز دانه آوند شامل کارشناسان کنترل کیفیت، آزمایشگاه، تغذیه و جیره‌نویسی است. آزمایشگاه کارخانه مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های آنالیز مواد غذایی شامل دستگاه کجلدال و سوکسله، اسپکتوفتومتردیجیتال، دستگاه پتاسیومتر، رطوبت سنج دیجیتال، کوره الکتریکی و آون است که با توجه به وجود نیروهای متخصص و مجرب آزمون‌های آنالیز شیمیایی، میکروبی، آفلاتوکسین و فلزات سنگین را انجام می دهد.آزمون‌های شیمیایی شامل اندازه‌گیری رطوبت، پروتئین خام، چربی خام، فیبر خام، خاکستر، کلسیم، فسفر، نمک و افلاتوکسین است. در ضمن آزمایشهای میکروبی و فلزات سنگین نیز توسط آزمایشگاههای همکار انجام می گیرد.

کیفیت خوراک دام

تمامی مواد اولیه مورد مصرف در خوراک دام و طیور این واحد تولیدی از مراکز پخش معتبر تهیه گردیده و بعد از انتقال به کارخانه توسط واحد کنترل کیفیت مورد بازدید قرار گرفته و نمونه‌گیری های لازم جهت ارسال به آزمایشگاه کنترل کیفی انجام می شود .در صورتی که مواد اولیه کیفیت لازم را دارا باشند وارد چرخه تولید می گردند.
نمونه گیری های دوره ای کنترل کیفیت نیز توسط سازمان دامپزشکی و موسسه استاندارد ملی ایران انجام می گیرد.

توان علمی و تخصصی تولید محصولات

خرید از مجموعه فرازدانه آوند به شما امکان بهره مندی از مشاوره‌های تخصصی در زمینه تامین انواع خوراک انواع طیور، دام و اسب و کنسانتره‌ها با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت را می‌دهد. این مجموعه باور دارد که موفقیت در عرصه صنعت دامپروری در گرو به اشتراک گذاردن تجربیات و بررسی بازارهای مربوطه می باشد. تلاش گروه ما نیز همواره بر کاهش هزینه های تولید و افزایش راندمان واحدهای پرورش بوده و برای نیل به این هدف از همکاری کادر علمی قوی و متخصصین مجرب در بخش خدمات پس از فروش بهره گرفته ایم.

خوراک دام و طیور

اعضای دپارتمان‌های تخصصی شرکت فراز دانه آوند متشکل از متخصصین تغذیه می باشد که صرفاً در زمینه مشاوره به دامداران مصرف کننده‌ها فعالیت می کنند. این بخش با تجربه بالا در زمینه فرمولاسیون خوراک نقش موثری در ارتقای سطح کیفی و کمی محصولات شرکت داشته است. این شرکت مفتخر است علاوه بر مشاوره به واحد تولید کننده خوراک، از خریداران محصولات آن شرکت نیز پشتیبانی نموده و پاسخگوی مسائل و سوالات آنان نیز می باشد.

جهت اطلاع از نحوه اخذ مشاوره و اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما مراجعه فرمائید.

بسته‌بندی مناسب

رعایت دستورالعمل GMP سازمان دامپزشکی کشور و استانداردهای جهانی ISO 9001 ،ISO 22000 ،HACCP Scheme واستانداردهای شماره ۶۰۵ و ۳۷۷۴ موسسه استاندارد و تحقیفات صنعتی ایران، در بسته‌بندی کالاهای تولیدی شرکت فراز دانه آوند نیز نشانه‌های خود را برجا گذاشته است.

بسته‌بندی تمامی محصولات این شرکت باعث حمل و نقل آسان و امن و جلوگیری از نفوذ آلودگی‌های محیطی به داخل آن می‌شود.

محصولات فراز دانه

تحویل به موقع

تمامی سفارشات ثبت شده در واحد فروش و بازاریابی شرکت، براساس سیستم فروش شرکت، در سریعترین زمان ممکن به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.

مشاوره مادام‌العمر میزان مصرف

فقط با یکبار خرید از محصولات فراز دانه آوند، این امکان برای تمامی مشتریان وجود دارد که از مشاوره مداوم کارشناسان ما در تنظیم برنامه مصرف بهره‌مند شوند.

نظارت‌های بهداشتی و کنترل آفات

خوراک دام و مواد اولیه، ماشین‌آلات فرآوری، تجهیزات نگهداری و محیط اطراف آنها باید از نظافت لازم برخوردار بوده و برنامه های موثر در کنترل آفات باید در مورد آنها اجرا شود.
وسایل و تجهیزاتی که در تولید، فرآوری، حمل و نقل، انبارداری، انتقال، جابجایی و توزین خوراک دام استفاده می‌شوند باید به صورت کاملاً تمیز نگهداری شوند.
برنامه های پاکیزه سازی باید موثر باشند و به نحوی اجرا گردند که باقیمانده پاک‌کننده‌ها و گندزداها را به حداقل برسانند.

کنترل آفات

اجرای آیین نامه ها و دستور العمل های بهداشت سازمان دامپزشکی

مهمترین عوامل ایجاد بیماری ها ، باکتری ها خصوصا سالمونلا ومهمترین منبع انتقال آلودگی به انسان فرآورده های دامی است. سازمان دامپزشکی کشور مسئولیت سلامت خوراک دام و طیور را بر عهده داشته و در بررسی بیماری های دامی شناسایی مناطق و منابع آلوده راه سرایت و طرز انتشاربیماری ها خود را مسئول و موظف به رعایت قانون می داند نظارت بهداشتی چراگاه‌ها، مراتع و نظارت بر کارخانه های خوراک دام، ورود و صدور هر نوع مواد غذایی متراکم و مکمل های غذایی دام از دیگر وظایف سازمان دامپزشکی کشور است.

ما مفتخریم که از تمامی آزمون‌ها و نمونه‌گیری‌های سازمان دامپزشکی در تمامی مراحل تولید، سربلند بیرون آمده‌ایم.

آزمون‌ سازمان دامپزشکی

خدمات پس از فروش عالی

تلاش ما همواره بر کاهش هزینه‌های تولید و افزایش راندمان واحدهای پرورش بوده. لذا شرکت فراز دانه آوند با پشتوانه و همکاری کادر علمی قوی و متخصصین مجرب در بخش خدمات پس از فروش بهره گرفته است تا این اطمینان و اعتماد در مشتریان ما باشد که فروش محصولات ما آغاز یک مسیر است نه پایان یک اتفاق.

پشتیبانی 24 ساعته