شرکت فراز دانه آوند

آشنایی با ما

داستان فعالیت فراز دانه آوند

داستان شکل‌گیری

شرکت فراز دانه آوند یکی از معتبرترین تولیدکنندگان صنعت خوراک دام و طیور است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ با بهره گیری از متخصصین و اساتید دانشگاهی آغاز نمود و از همان ابتدا با هدف تولید محصولات با کیفیت در سطح جهانی و تلاش در جهت ارتقاء سطح دانش فنی تولید، توانسته است محصولاتی را به بازار معرفی کند.

کارخانه فراز دانه آوند به متراژ ۱۵۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی خرمدشت واقع در شهرستان تاکستان می باشد که مجهز به مدرن ترین ماشین آلات تولید کنسانتره، مکمل دام و طیور و همچنین خط تولید پلت دان آماده می باشد که کلیه پروسه تولید، نگهداری، تضمین کیفیت و سایر امور مربوطه به تولید محصولات شرکت زیر نظر متخصصان مجرب تغذیه دام و طیور کشور صورت می پذیرد.

شرکت فراز دانه آوند در راستای بالا بردن اعتماد در میان مشتریان خود، همواره در حفظ و بهبود کیفیت محصولات تلاش کرده، تا آنجا که موفق به اخذ گواهی‌نامه‌های معتبر ISO9001 و ISO22000 که نشان‌دهنده کیفیت فرایندهای جاری در شرکت و مدیریت صحیح منابع و همچنین تضمین عدم وجود هر نوع آلودگی در محصولات تولیدی این شرکت است، شده است.

علاوه بر این در مسیر دسترسی به تولیدات کاملا بهداشتی موفق به اخذ گواهی GMP جهانی که نشان‌دهنده رعایت تمامی موارد مربوط به ایمنی تولید است، نائل گردید.

مسئولیت های اجتماعی

فراز دانه آوند، هر کجا که لازم بوده در کنار مردم و با مردم در جهت اجرای برنامه های خیرخواهانه و مسئولیت های اجتماعی خود حضور داشته است.

ما معتقدیم که مسئولیت به معنای استفاده از تمامی امکانات خود برای کمک به تک تک افراد جامعه است که از آن بهره مند نیستند، لذا همواره تلاش می کنیم تا با اختصاص بخشی از درآمد خود به امور خیریه و مشارکت در حل مسائل اجتماعی، گامی هر چند کوچک برای ساختن دنیای بهتر برای همگان برداریم.

مشتریان

مشتریان ما عمدتاً کارخانجات خوراک دام و طیور، مرغداری ها و دامداری ها، داروخانه های دامپزشکی و صنایع وابسته به آنها هستند.

ما در تلاشیم تا با ارائه محصـولات و خدمات متمایز و ویژه در بازار بهتـرین تجربه همکاری اقتصـادی مشترک را برای مشتریان و سایر ذینفعانمـان خلق نمائیـم؛ به گـــونه ای که همگان ما را به رهبری بازار، نام های تجاری قابل اعتماد و رشد پــایدار بشناسند؛ لذا در راستـای ارج نهادن به نقش و جایگاه کلیدی مشتریان خود، برآنیم تا هدفمان در مرحله نخست، ارائه ی ارزش های متمایز به مشتریان نظیر «اطمینان خاطر، سلامتی دام و طیور، سودآوری کسب و کار مشتریان و…» باشد، تا اینکه صرفا به فروش محصولاتمان تمرکز نمائیم.

افتخارات و استانداردها

فرم مشاوره رایگان

اطلاعات شخصی